Нормальний жир для чоловіків у віці 50 років

Визначення “нормального”, коли справа доходить до жиру, є відносним. “Нормальний” для спортсмена цілком відрізняється від середнього чоловіка. Діапазон для здорового жиру для тіла для більшості чоловіків становить від 10 до 25 відсотків. Де ви падаєте в цьому діапазоні залежить від вашого віку, генетики та рівня активності. Надзвичайно спортивні чоловіки можуть мати рівень жиру в організмі нижче 10 відсотків, але це може бути тільки в їх молодості. Коли ви старієте, ви, природно, набираєте жир і втрачаєте кісткову масу. У віці 50 років нормальне, здоровий жир для людини, як правило, падає між середнім і вищим кінцем здорового діапазону.

Про тіло жиру

Ваш відсоток жиру в організмі говорить про те, скільки жирової тканини у вас в порівнянні з м’якою тканиною тіла, яка складається з м’язів, кісток, зв’язок і сухожиль. Деякі жири необхідні для вашого здоров’я і знаходяться всередині органів, таких як кістковий мозок, легені, нирки та жирові тканини центральної нервової системи. У чоловіків цей важливий жир робить його так, що ви не можете опустити менше від 2 до 5 відсотків загального вмісту жиру в організмі без порушення функцій організму. Жирова тканина – така, що зберігається під шкірою і глибоко всередині живота – коливається, щоб впливати на вміст жиру в організмі; відсутні офіційні рекомендації щодо жиру в організмі, але загальні діапазони приймаються як більш здорові, ніж інші. Чоловіки, навіть у міру їх віку, як правило, мають меншу частку жиру в організмі, ніж жінки, через необхідність жінок підтримувати пологи та грудне вигодовування.

Нормальний рівень жиру та віку тіла

Коли ви досягнете 20 років, ви отримаєте від 1 до 3 відсотків жиру на десять років. Ви також втрачаєте приблизно 2 відсотки кісткової маси за десять років. Поєднання цих двох чинників означає, що до 50 років у вас може бути значно більший вміст жиру в організмі, ніж у вас у віці 20 років, особливо якщо ви не здійснюєте з метою пом’якшення збільшення жиру та втрати кісткової маси; як 50- Старий, якщо ваш жир тіла становить від 18 до 22 відсотків, ти все ще вважається здоровим. Якщо відсоток становить від 22 до 28 відсотків у віці 50 років, ваше тіло несе більше, ніж рекомендоване кількість жиру. Більше 28 відсотків місць для вас в категорії ожиріння, Американська рада з вправ вважає чоловіка з вмістом жиру в організмі жиру більше 25 відсотків ожирінням. Навіть дуже підходящі 50-річні чоловіки можуть важко досягти тіла жиру Рівень від 10 до 12 відсотків знайдений у спортсменів, але це може бути зроблено з цілеспрямованим дієтом і фізичними вправами. Найбільш активні 50-річні чоловіки, такі як ті, хто бере участь у витривалості або зосереджують силове тренування, можуть досягти жиру в тілі в межах від 12 до 18 відсотків. Тілобудівники, навіть у віці 50 років, можуть понизитись на 10 відсотків за конкуренцію, але це не вважається нормальним, і більшість будівельників тіла не підтримують цих низьких рівнів у позасезонний період.

Жир для тіла та здоров’я чоловіків у віці до 50 років

Маючи занадто багато жиру в організмі, ви підвищуєте ризик хронічних захворювань, включаючи серцеві захворювання та діабет 2 типу. Відсоток жиру в організмі може вимірюватися різними способами, включаючи спеціалізовані ваги, але це найбільш точно, коли робиться в клінічній обстановці з затискачами для тіла або гідростатичним або підводним – зважування, яке може бути дорогим або недоступним; Чоловіки, як правило, зберігають жир У їхніх животах, як вісцеральний жир, особливо в міру їх віку. Цей тип жиру робить ваш живіт розширювати і підвищує ризик захворювання, наприклад, захворювання серця та діабет 2 типу. Розмір талії 40 дюймів – це ознака надмірного вісцерального жиру у чоловіків, воно не покаже вам ваш процент жиру в організмі, але це вимірювання покаже, чи є у вас серйозний ризик для здоров’я.

Знизити жир тіла

Не дивно, що дієта та фітнес стають обов’язковими для підтримки здорового рівня жиру в організмі, коли ви старієте. Адекватна фізична навантаження, що складається, щонайменше, 150 хвилин на тиждень при темпі інтенсивності інтенсивності та дві силові тренувальні заняття, які стосуються всіх основних груп м’язів, допомагають утримати жир. Вправи, що перевищують ці рекомендації, забезпечують більші результати, відзначає Центри з контролю та профілактики захворювань; змінюйте свою дієту. Уникайте переїдання та дотримуйтесь помірних розмірів порцій, в основному, м’ясних білків, свіжих овочів та цільного зерна. Під час закуски протистоять обробленим барам, закускам сумішам, підсиленим злаковим та хлібобулочним виробам. Вибирайте йогурт, нежирний сир, свіжі фрукти та горіхи. Пийте воду або несолодкий чай, пропустіть соду, а також інших напоїв з цукровою кислотою. Коли вам вдасться створити дефіцит у 3500 калорій між тим, що ви їсте та горить за допомогою цих заходів, ви втратите фунт.