Нормальна втрата ваги на місяць

Обіцянки від доповнень або журнальних статей, які заявляють, що ви можете втратити 20 або більше фунтів на місяць, не сприяють “нормальному” схудненню. Що стосується втрати ваги, то термін “нормальний” є справді відносним. Кожна людина втрачає вагу з різною швидкістю, залежно від безлічі факторів, включаючи стать, вік та розмір. Дві фунти на тиждень, або приблизно 8 фунтів на місяць, може бути нормальним для великої людини, але маленька, старша жінка може виявити, що для неї нормальне значення становить 2 фунти на місяць. Коли ви починаєте подорож по вазі, ви дізнаєтеся, що для вас “нормально”, залежно від рівня активності та способу життя.

Як відбувається втрата ваги

Зміни в Вашій вазі відбуваються, коли ви порушуєте рівняння балансу енергії калорій. Якщо ви щоденно споживаєте 3500 калорій більше, ніж ви спалюєте, то ви отримуєте фунт жиру. Якщо ви щоденно споживаєте 3500 калорій, ніж ви спалюєте, то втратите фунт. Центри з контролю та профілактики захворювань рекомендують, щоб ви націлилися не більше ніж від 3500 до 7000 калорій дефіциту на тиждень, щоб досягти “безпечної” та “стійкої” норми втрати від 4 до 8 фунтів на місяць; , Цей показник може бути надто агресивним, якщо ви не спалюєте багато калорій щодня. В основному сидяча жінка старше 50 років тільки горить у середньому 1600 калорій на день. Вона не може обробити 500 калорій без скидання на дієту, яка складається з менше ніж 1200 калорій, що може залишити їй недолік. Якщо вона не бажає спалити 100 калорій щоденним тренуванням, щоб отримати 500 калорійний щоденний дефіцит, необхідний для спалення фунта на тиждень, агресивна втрата ваги для неї складе близько 3,4 фунтів на місяць. Більш “нормальна”, керована мета може бути ближче до 1,5 до 2 фунтів на місяць, тому що це вимагає від неї лише 175 до 250 калорій на день.

Фактори, що впливають на “нормальну” втрату ваги за місяць

Численні фактори впливають на те, наскільки швидко для вас є нормальний рівень втрати ваги. Чоловіки – особливо, коли вони вперше починають робити краще дієтичний вибір і здійснюють більше – схильні до схуднення швидше, ніж жінки через гормональні відмінності, і тому що вони мають більше кількість м’язової маси. Оскільки чоловіки також схильні спалювати більше калорій щодня – тому що вони більше – їм легше створювати дефіцит калорій; природна втрата м’яких м’язів починається у 40-х років і прискорюється після досягнення 50. Під час тренувань і якості Харчування може пом’якшити втрату, деякі втрати неминучі. Нормальна втрата ваги від 4 до 8 фунтів на місяць, мабуть, легше досягти, коли ви перебуваєте у віці від 20 до 30 років, але це може сповільнитися до 2 до 3 фунтів на місяць в житті. Для деяких людей теж , Що створює дефіцит від 500 до 1000 калорій щодня, може бути занадто складним для підтримки, і це може призвести до невдалої втрати ваги в довгостроковій перспективі. Якщо ви особливо активні, вам може знадобитися більше калорій, щоб підтримувати ваш спосіб життя, але якщо ви обрізаєте забагато калорій і намагаєтеся перемістити більше, це може залишити вас втомленим, дратівливим та голодуючим. Замість цього, ви можете прагнути до втрати ваги від 2 до 3 фунтів на місяць, якщо ця сума відчуває себе більш нормальною і допустимою для вас.

Де ти живеш на своїй плані

Якщо ви починаєте програму втрати ваги, яка складається з різких змін, то ви можете виявити, що втрата ваги є швидшим у перший місяць, а потім стежить за наступними місяцями. Спочатку ваше тіло втрачає велику вагу води, що може створити вражаючі цифри в масштабі. Раннє отримання швидких результатів є нормальним. Більш важкі люди можуть також мати більш швидкий “нормальний” рівень втрати ваги. Якщо у вас більше ваги, щоб втратити, вам потрібно більше калорій щодня, щоб зберегти ваш розмір. Ви можете створити більший дефіцит калорій шляхом обрізки порцій та вибору варіантів якості, не їдять занадто мало калорій для задоволення ваших потреб у харчуванні, і, отже, ви можете схуднути швидше.

Порівняння втрат ваги не є корисним

Звичайно, ви хочете бути реалістичними у визначенні цілей для зниження ваги, тому корисно знати, що 8 фунтів – це приблизно найбільша втрата ваги, яку середня людина могла б націлити протягом місяця. Однак пам’ятайте, що фактичні результати кожної людини унікальні для цієї людини. Це може допомогти вам не порівнювати результати вашої втрати ваги з результатами вашого партнера чи вашого сусіда. Якщо ви зменшите споживання калорій та рухаєтесь більше, ви будете схуднути і стати здоровими; ви можете почувати себе так, як ніби ви робите все правильно, але ви не втрачаєте нормальну кількість ваги. Інвестуйте у харчову шкалу та набір вимірювальних стаканчиків, щоб ви могли бути впевнені, що ваші порції мають відповідний розмір для споживання калорій. Люди прагнуть переоцінити правильні розміри порції. Зверніть увагу на вашу інтенсивність, коли ви працюєте і налаштовуєтеся, коли ви пропускаєте тренування. Ви можете дозволити собі провести тренировки, які занадто легко, або ви можете пропустити тренування занадто часто. Втрата ваги вимагає прихильності та роботи, вам потрібно знайти нормальний курс для вас, який теж не виганяє вас.