Натуральні добавки, щоб зупинити надмірне пітливість

Потовиділення – це нормальна фізіологічна реакція на теплі температури, фізичні навантаження та споживання деяких продуктів. Проте, за Медичною енциклопедією Medline Plus, є й інші можливі причини потовиділення, включаючи тривогу, зловживання психоактивними речовинами та численні гострі та хронічні проблеми зі здоров’ям. Деякі умови можуть спричинити надмірне потовиділення або гіпергідроз. Натуральні добавки можуть допомогти зменшити надмірне потовиділення, але перед використанням цих потужних речовин порадьтесь зі своїм сімейним лікарем.

Надмірне потовиділення, повідомляє MayoClinic.com, може вплинути на 2,8 відсотка людей у ​​Сполучених Штатах. У більшості людей це стан зазвичай впливає на ваші ноги, обличчя та долоні, викликає значне збентеження та може навіть вплинути на вашу активність у повсякденному житті. Існує два основних види надмірної пітливості – первинні та вторинні. Первинний гіпергідроз – це надмірне потовиділення, яке викликається емоційними подразниками, тоді як вторинний гіпергідроз – це надмірне потовиділення, викликане основним станом, таким як інфекція або ендокринне розлад.

Натуральні добавки вже давно використовуються для лікування надмірного пітливості. Деякі з найбільш корисних натуральних добавок для цілей медичного призначення говорять, що сертифікований консультант з харчових питань Філліс А. Бальч, автор “Препарату для лікування харчування”, включає комплекс вітаміну В, пивні дріжджі, незамінні жирні кислоти, вітаміни С і Е та лецитинові капсули. Ці добавки широко застосовуються при лікуванні гіпертиреозу, або надсистемної щитовидної залози – однією з основних причин надмірного потоку. Інші корисні добавки можуть включати мудреця, карамелі та евкаліпти. Більше наукових даних може знадобитися для кращого розуміння безпеки та ефективності цих добавок для цілей здоров’я.

Мудрець може бути одним з найпоширеніших натуральних добавок при лікуванні надмірного потовиділення. За словами доктора Шарала Тигнера, натуропатичного лікаря та автора “Трав’яної медицини з серця Землі”, мудрець може бути корисним при лікуванні декількох станів, пов’язаних з надмірним потовиділенням, у тому числі нічними плями та гарячими спалахами, пов’язаними з менопаузою. Мудрець є потужним в’яжучим, що означає, що він здатний викликати скорочення тканин, включаючи скорочення вашої шкіри.

Надмірне потування часто викликає занепокоєння. У деяких випадках надмірна пітливість може свідчити про основні проблеми зі здоров’ям, таких як гіпертиреоз, що вимагає уваги та втручання ліцензованого медичного працівника. Якщо ви страждаєте на надмірне потовиділення, призначте зустріч із сімейним лікарем, щоб обговорити всі можливі причини вашого стану, а також відповідні методи лікування, щоб допомогти вирішити вашу проблему. Натуропатичний лікар або інший спеціаліст із медичного обслуговування, який навчається в клінічному харчуванні, може надати вам найточнішу та релевантну інформацію про добавки та їх вплив на здоров’я.

Надмірне потовиділення

Корисні натуральні добавки

Виділений природний додаток

Додаткова інформація