Насіння кунжуту та гайка алергії

Насіння кунжуту не вважається горіхами, але певні білки насіння кунжуту можуть викликати симптоми алергії, пов’язані з алергією на горіх. Коли організм помиляється певними білками, схожими на інші білки в їжі, це називається перехресна реактивність. Імунна система заплутує протеїни, подібні за структурою, які можуть викликати алергічну реакцію. Ініціатива з алергії на харчові продукти повідомляє, що насіння кунжуту стає все більш поширеним харчовим алергеном у Сполучених Штатах. Насіння кунжуту є третім найбільш поширеним харчовим алергеном в Ізраїлі та може збільшувати США через збільшену етичну їжу.

Аллергія на горіх може охоплювати будь-які горіхи, які вирощуються на деревах та арахісах, хоча арахіс не вважається горіхами. Арахіс – бобові, але через тісно пов’язані білки вони зазвичай пов’язані з алергією на горіх. Якщо у вас алергія на деревні горіхи або арахіс, у відповідності до Здоров’я дітей, у вас може виникнути астма, вулики, висипання шкіри, екзема, задишка, хрипи, сухість, запаморочення синуса, нежить, постназальна краплина та запаморочення після вживання горіхів. Аллергічні реакції на горіхи зазвичай пов’язані з важкою алергічною реакцією – анафілактичним шоком, що може призвести до смерті, якщо не правильно лікуватись.

Хоча насіння кунжута – це насіння, а не горіхи, протеїни насіння кунжуту можуть нагадувати білки в деяких горіхах, викликаючи алергічну реакцію, повідомляє Gomestic.com. Ваша імунна система може ідентифікувати білки на семенах кунжуту як білки в деяких горіхах та вивільнити антитіла до імуноглобуліну Е. Ці антитіла нападають на насіння кунжуту, як як би дерево горіння і викликають вироблення гістаміну у м’яких тканинах.

У вас може виникнути алергія на насіння кунжуту, якщо ви розвиваєте звичайні симптоми алергії. Алергія на кунжутні насіння частіше зустрічається в інших країнах, де люди їдять більше насіння кунжуту, наприклад, на Близькому Сході, в Азії та в Європі. Більшість цих країн вимагають, щоб виробники продуктів харчування розкривали використання насіння кунжуту як сильно алергічного інгредієнта. Сполучені Штати не вимагають такого розкриття інформації, тому, відповідно до Ініціативи з алергії на харчові продукти, ви повинні прочитати всі інгредієнти в харчовій продукції до її вживання.

Щоб визначити, чи ви переживаєте перехресна реакція між алергією горіха та насінням кунжуту, або якщо у вас алергія на насіння кунжуту виключно, вам доведеться пройти алергічні аналізи. Тести алергії використовують вашу кров, шкіру та підозрілий алерген, щоб визначити, які харчові білки викликають алергічну реакцію.

Алергія з горіхами

Перехресна реакція

Алергія на кунжутну насіння

Підтвердження