Набряк після розбитої ноги

Набряк – це поширений побічний ефект, який супроводжує зламану ногу. Погана новина полягає в тому, що болісність і відволікання, набряк може зробити ваш досвід нестерпним. Хороша новина полягає в тому, що є речі, які ви можете зробити, щоб зменшити дискомфорт і допомогти полегшити вашу розбиту ногою ніг як вдома, так і за допомогою лікаря.

Розбита нога

Розбита лапка, також називана тріщипною стопою, є однією з найпоширеніших перерв, коли справа доходить до людських кісток. Діти частіше, ніж дорослі, розбивають ногу, просто тому, що це так легко зробити. Двадцять шість кісток існують у людській стопі, більшість з них малі та крихкі.

Розбита причина причини

Порушення стопи може відбутися різними способами. Як правило, воно виникає, коли щось спускається на ногу, або воно врізається в жорсткий предмет, який роздавлює або знімає одну з кісток. Як правило, це відбувається швидко, як падіння чи інший раптове рух.

Набряк як побічний ефект

Розбиті кістки в нозі викликають біль і набряк. Іноді перерва проглядається на деякий час, особливо з дітьми, але це набряк, який забезпечує це, що призводить до діагнозу. У більшості випадків розбухання є досить значним, щоб не давати вам ходити, навіть якщо ви можете поглинати біль, або біль менший через розташування кістки. Наприклад, розбиті пальці, як правило, менш болючі, ніж інші кістки, і іноді можна ходити по ній, якщо набряки не є надто важкими. Розтирання також може спричинити сильний набряк, що може ускладнити діагностику зламаної ноги.

Лікування набряку

Багато способів існують для лікування набряку, пов’язаного з розбитою ногою у себе вдома, як до, так і після того, як ви бачите лікаря. Підняття – чудовий спосіб розпочати, це не тільки зменшує набряк, але також може зменшити біль. Переконайтеся, що ваша нога піднята вище вашого серця для досягнення найкращих результатів. Просто ляжте рівно, обіймаючи ногу на щось м’яке та підтримуюче. Лід також може зменшити набряк. Оберніть лід у рушник і нанесіть його на опухлій ділянці, це особливо ефективно після первинного травми. В перший день після травми рекомендується застосовувати лід кожні 30-60 хвилин протягом 15 хвилин. Безрецептичні НПЗП, нестероїдні протизапальні засоби, також можуть допомогти вам у боротьбі з болем і набряком. Поговоріть зі своїм лікарем перед початком регулярного лікування болю за допомогою ліків.

Якщо ви думаєте, що ви зламали ногу, негайно зверніться до лікаря. Лиття може бути необхідним, і лікар може порадити вам, як краще керувати набряком та болем відповідно до вашої особистої історії хвороби та потреб. Якщо ви підозрюєте розбиту ногу, спробуйте максимально утриматись від ніг, щоб уникнути погіршення травми.

Обережно