М’язи скоротити і зміцнювати для ноги пронації

Пронація – це рух стопи та гомілковостопного суглобу, щоб поглинути шок та завантажувати м’язи руху. За словами доктора Пітера Брукнера, автора клінічної спортивної медицини, при необхідності надмірна пронація була пов’язана з підвищеним ризиком виникнення кількох травм опорно-рухового апарату, включаючи ахлінову тендінопатію, коліно бігунів та болі в спині. Запобіжні вправи можуть бути використані для зменшення надмірної пронації і зменшення напруги на суглобах.

Тібіаліс Задні

Задній тибіальний бік – це глибокий м’яз, що протікає позаду гомілкової кістки, що служить для уповільнення пронації шляхом контролю за п’ятковою кісткою. Часто слабкі, опору вправ може поліпшити свою функцію. Зміцнюйте задню поверхню тібиальної оболонки з підняттям тенісного м’яча, піднімаючи теля, рекомендує Брукнер. Стенд обличчям до стіни разом ногами. Стисніть тенісний м’яч між каблуками і підніміться на пальці. Під контролем, понизьте п’яти на підлогу з п’яти секундним підрахунком. Повторіть три набори з 10 до 15 повторів.

Глютус Максимус

Я ніколи не бачив ніг, який стегно не зміг виправити “, – говорить провідний фізіотерапевт спеціальних операцій та командування морських піхотинців д-р Чарлі Вайнгрофф.” Глютеоз максимус “, інакше відомий як” глют “, контролює пронацію, обмежуючи кількість рухів Віддалений стегно, д-р Вейнгрофф рекомендує використовувати румунську вправи Deadlift, щоб скоротити глютюс максимум, щоб протистояти пронації. Тримайте штани або гантелі на ваших боках. Відкиньте стегна своїми, дозволяючи вашим рукам повісити, а потім встаньте, натиснувши Стегна вперед і видавлюючи ваш gluteus maximus. Повільно опустіть штангу і повторіть три-п’ять наборів від трьох до восьми повторень з помірно важким навантаженням.

Черевні обклади

Косисті м’язи черевної порожнини – м’язи по боках вашого тулуба – допомагають запобігти надмірній пронації, стабілізуючи ваш таз проти крутного моменту, викликаного пронацією. Зверніть увагу, що доктор Стюарт Макгіль, біомеханіст Університету Ватерлоо, зміцнює свої косисті черевні порожнини, використовуючи вправу на бічному мосту. Лежи на своїй стороні ногами, покладені один на одного, а передпліччя під плече. Підніміть ваше тіло таким чином, щоб ваша вага була збалансованою між вашими ногами та передпліччям. Тримайте 10 секунд, потім поверніться на підлогу. Повторіть до 20 наборів з 10 секунд на кожній стороні.

Обережно

Хоча фізичні вправи, як правило, корисні для зменшення надмірної пронації, деякі люди можуть мати структурні скелетні патології, що вимагають використання коригуючих пристроїв, таких як ортопедичні препарати. Попрацюйте з ліцензованим лікарем медичного обслуговування, щоб визначити найкращий маршрут для вас, щоб забезпечити вашу безпеку та допомогти вам досягти найкращих результатів.