Мої гомілки постраждали при використанні бігової доріжки

Запуск на біговій доріжці може допомогти вам спалити калорії, схуднути, поліпшити здоров’я серцево-судинних захворювань та підвищити витривалість. Це також може призвести до гострих болю в гомілках з кожним кроком. Якщо в цій ділянці не виникло іншої травми, біль у гомілках під час запуску, як правило, є результатом розщеплення гомілки. Тим не менш, не слід дозволяти, щоб це поширене травмування бігуна перешкоджало вашій тренувальній процедурі. Є кроки, які можна зробити, щоб полегшити біль і запобігти його поверненню.

Біль, пов’язаний з гомілковими шипами, відбувається в нижній частині передньої частини ноги. Це може вплинути на вашу гомілку в області між вашою кісткою та зовнішнім м’язом, що проходить поруч з вашою гомілковою кісткою. Ця біль може виникати, коли ви починаєте займатися фізичними вправами, приходите і йдуть протягом усього тренування, і повторюйтесь з люті після закінчення тренувань. Хоча гілки шин можуть бути болючими, вони не вважаються серйозними станами. Однак, якщо ви вважаєте, що у вас є гілки шин, оцініть ваш лікар, який може визначити, чи причиною вашої болю викликано гомілки або більш серйозні травми.

Причини гомілки для тих, хто часто біжить на біговій доріжці, включають помилки в навчанні та біомеханічні проблеми. Біль шпильки від траєкційних помилок виникає, коли м’язи та сухожилля в гомілках стають перевантажені роботою, і вони більше не можуть ефективно поглинати ударну силу, що тягнеться від ваших ніг, що стукають на поверхню, що працює на вас. Відсутність подушки на біговій доріжці, непослухове взуття, початок тренувальної процедури після тривалого періоду бездіяльності та збільшення інтенсивності тренувань без належного накопичення можуть призвести до помилок тренувань, які призводять до гомілки. Біомеханічні проблеми, подібно до того, як бути плоскими, можуть спричинити рух гомілковостопного суглоба та ноги під час запуску. Це спричиняє розтягнення м’язів у нижній частині ноги, що призводить до хворобливих гомілок.

Є розтяжки, які можна зробити для лікування гомілкових шин і полегшення пов’язаного з цим болю. Щоб виконати розтягнення сидячого гомілка, сидіть на нижніх ногах, а вершини вашої ноги зверху вниз, а ваша нижня частина спирається на п’яти. Натискайте на каблуках обережно, щоб розтягнути гомілки, тримайте 30 секунд. Робіть це тричі тричі. Для того, щоб розтягнути соліс, стоїть обличчям до стіни. Крок назад з однієї ноги і згинайте, коліно зберігаючи вашу п’яту на землі. Це дозволить розтягнути нижню частину вашого теляти і полегшити біль у гомілці. Нахиліть вперед, щоб розтягнути решту теляти. Тримайте 30 секунд і повторіть три рази.

Лікування бензобака не повинно зупинитися при розтягуванні. Для подальшого зняття біль у гомілках, зупиніть тренування щонайменше від 48 до 72 годин, щоб ваші м’язи та сухожилля відпочивали. Льоду ваші гомілки. Оберніть свої гомілки, щоб стиснути їх і зменшити набряк. Підніміть ноги, щоб запобігти кровотоку в цьому районі. Нанесіть тепло і масажу нижню ногу. Щоб зменшити біль у майбутньому гомілки, вдягайте взуттєві взуття, призначені для поглинання шоку. Якщо у вас є надприступність у ваших ногах, також знати, що вони мають плоску ногу, вам може знадобитися спеціальна взуттєва підошва, яка забезпечує підтримку арки і знижує тиск на м’язи в нижній частині ноги. Також носіть спортивні черевики та не носіть взуття, що занадто старі, оскільки вони можуть втратити свої сприятливі властивості.

Визначення болю

Протектор м’яко

Розтягнути його

Маленький TLC