Моя більша частина спини болить після того як робити кульки біцепсів

Правильно зробивши, біліцепс завиток повинен ізолювати м’язи біцепса, використовуючи тільки цей м’яз, щоб підняти вагу. Однак деякі загальні помилки можуть призвести до напруги в інших м’язів, викликаючи біль. Біль у верхній частині спини під час загоєння біцепса вказує на те, що виникає проблема з вашою формою або що основний травма є наслідком.

Положення є ключовим

Одна з найпоширеніших помилок, які люди роблять при виконанні кучерів біцепса, – це дозволити плечам рухатися вперед. Цей суглоб поміщає напругу на м’язи верхньої частини спини, тому що вони розтягуються за округленням спини в той же час, коли вони працюють, щоб підтримувати вагу, яку ви тримаєте в руках. Щоб виправити цю проблему, зосередитись на своїй позі. Підніміться прямо, подивіться прямо вперед і уявіть собі, що ваші лопатки плескають вниз спиною. Ваші плечі не повинні рухатися зовсім під час скручування біцепса. Єдине рух має відбутися при ліктьовому суглобі.

Стабілізуйте плечовий пояс

Якщо вам важко підтримувати правильну позу при виконанні кучерів біцепса, у вас, напевно, бракує сили у вашій верхній частині спини, особливо в м’язах навколо плечевого суглоба. Щоб зміцнити ці м’язи, спробуйте вправи, що називається кобра. Почніть лежати обличчям вниз на підлогу руками прямо з ваших сторін. Уявіть собі, що тягнуть лопатки разом і обертаєте плечі. Трохи витягніть верхню частину спини, щоб ваша голова, ключиці та руки були підняті з підлоги. Тримайте на секунду, а потім знижуйте. Повторіть 12 разів. Рух повинен бути невеликим і зосереджений на зчепленні лопаток. Не згинайте нижню частину спини, вона повинна залишатися нейтральною.

Крапля деякої ваги

Якщо покращення вашої постави і зміцнення м’язів вашої верхньої частини спини не допомагає, вам може знадобитися знизити вагу, яку ви намагаєтесь звивити. Якщо ви перевантажуєте біцепс, піднімаючи більше ваги, ніж ви готові, м’язи вашого суглоба та верхньої частини спини будуть задіяні, натягуються і потенційно можуть спричинити біль. Ви ніколи не повинні піднімати так багато ваги, що це скомпрометує вашу форму таким чином. Тіло швидко пристосовується до підготовки до ваги, тому, якщо ви постійно тренуєте свої завитки, ви створите достатньо сил, щоб з часом підняти вагу.

Коли побачити лікаря

Якщо ваш біль зберігається навіть при модифікації вправи, пора звернутися до лікаря. Продовжуючи піднімати ваги, коли у вас болить, може призвести до серйозних травм. Якщо ви постійно відчуваєте біль при завиванні біцепсів, у вас може виникнути травма, яка ще не діагностована. У цьому випадку найкращим варіантом є відпочинок або консультація з лікарем або фізіотерапевтом для більш детального аналізу причин вашого болю.