Круглі сверблячі шкірні плями

Круглі, сверблячі плями шкіри можуть бути більш ніж набридливими – вони можуть бути симптомами різних станів здоров’я. Якщо у вас є круглі, сверблячі шкірні плями, зверніться до свого лікаря для остаточного діагнозу, щоб переконатися, що у вас немає зараження.

Умови

Кручені, сверблячі шкірні плями можуть означати фолікуліт, кільцевий черв’як або псоріаз. Фолікуліт – це інфекція волосяних фолікулів і іноді називається “фолікулліт з гарячою ванною” або “перукарський сверблячка”, згідно веб-сайту MayoClinic, оскільки інфекція обумовлена ​​проникненням бактерій. Псоріаз також викликає червону, розпливову шкіру, як правило, у суглобах. Хоча псоріаз, як правило, не виявляється круглим, він може з’явитись у формі сліз в патчах по всьому тілу. Спиртовий грип характеризується круглими, лускатими патчами, сверблячими. За даними веб-сайту MayoClinic, плями можуть бути підняті або плоскі. Інтер’єри кола або кільця виглядають як звичайна шкіра. Патчі найчастіше з’являються на шиї, обличчі або тулубі, повідомляє MayoClinic.

Міркування

Слинги проходить від людини до людини. Ви можете лікувати стан з ліками без рецепта. Лікування за рецептом також доступні як у вигляді актуальних кремів, так і оральних ліків. Псоріаз не заразна, але може бути незручно. Його можна лікувати з актуальними кремами. Фолікуліт, як правило, вирішується самостійно, хоча ви можете попросити свого лікаря для лікування, якщо свербіж інтенсивний.

Діагностика

Більшість лікарів оцінюють фолікуліт, просто бачачи постраждалі ділянки. Псоріаз і стригучий лишай, однак, потребують додаткового обстеження. Діагноз псоріазу вимагає обережної історії хвороби і може вимагати зразка, хоча “Медичні новини сьогодні” зазначають, що ніякі тести не призначені для конкретного виявлення діагнозу псоріазу. Якщо ваш лікар вважає, що у вас є стригучий черв’як, вона, швидше за все, візьме зразок, щоб вивчити її за грибок, який спричиняє інфекцію стерильного черв’яка. Як правило, це передбачає тест, який зазвичай називають тестом гідроксиду калію.

Період часу

Якщо висип не з’являється через тиждень-два, веб-сайт MayoClinic пропонує вам консультуватися зі своїм лікарем. У цьому випадку ви можете мати постійне інфікування, яке потребує сильного лікування, щоб очистити його, або ви, можливо, не розглянете правильне стан.

Теорії / спекуляція

Псоріаз викликаний реакцією імунної системи, коли організм нападає на здорову шкіру, замість того, щоб працювати на вилікування рани або інфекції. Зміни способу життя можуть допомогти у вирішенні патчів. “Медичні новини сьогодні” свідчать, що псоріаз може спричинити стрес, куріння або споживання алкоголю. Крім того, якщо у вас є скомпрометована імунна система, така як СНІД або діабет, псоріаз може бути важко розв’язаний.