Крохмаль і втрата ваги

Крахмал, цукор та клітковина є основними вуглеводами в їжі. У всіх вуглеводів є чотири калорії на грамах їжі, а жири мають дев’ять калорій на грам, але більшість дієтологів та експертів з охорони здоров’я вважають, що крахмал та волокно мають кращий вибір для програми втрати ваги, оскільки вони більше наповнюють цукор та “важко для вашого тіла” Перетворені в жир “, згідно з” Програмою доктора Деяна Орніша з метою реверсування серцевих захворювань “. Тим не менш, деякі відомі експерти дієти мають незрозумілий погляд на крохмалі.

Визначення

Крохмаль – це свого роду цукор. “Основи для здоров’я та оздоровлення” визначає крохмаль як “складну ланцюг молекул глюкози”. Вуглеводи, які широко відомі як цукри, складаються з одного або двох молекул цукру, які об’єднуються в поєднанні, і також відомі як прості вуглеводи. Крохмаль і клітковина відомі як складні вуглеводи, оскільки вони містять “сотні-тисячі” молекули цукру, відповідно до “Нової програми Прітікіна”. Крохмаль засвоюється, волокна немає.

Джерела

Крохмаль знаходиться в рослинних продуктах, таких як боби, хліб, крупи, фрукти, макарони, рис і овочі. Більшість з цих продуктів є відмінним вибором, якщо ви хочете схуднути, оскільки вони мають майже низький вміст дієтичного холестерину та насичених жирів, тоді як продукти з високим вмістом цукру, такі як пиріг, часто мають багато дієтичного холестерину та насиченого жиру. Крім того, менше калорій з крохмалю, ніж з жирним жиром, зберігається у вигляді жиру в організмі, тому що потрібно набагато більше калорій, необхідних для перетравлення та метаболізму крохмалю, пише Ornish.

Порівняння

Крохмаль також є кращим видом їжі, якщо ви хочете схуднути, ніж прості цукри і жир, тому що це забезпечує вас паливом, щоб вистачити, щоб втратити більшу вагу. Прості цукри вводять у кров дуже швидко. Ваше тіло реагує на посилення цукру, випускаючи інсулін, який видаляє так багато цукру з вашої крові, що в даний час у вас є “небезпечно низький” рівень цукру в крові, що спричиняє втому та погані показники відповідно до “Плавання, велосипеда, біг”. Крохмаль, однак, “прокачується” у вашу кров і підвищить вашу продуктивність.

Порада експерта

Харчування більш складних вуглеводів і менше жирових продуктів є важливим, оскільки люди, які їдять з високим вмістом вуглеводів, з низьким вмістом жирів дієти “мають менше серцевих захворювань і раку”, згідно з “Essentials”. Міністерство сільського господарства США рекомендує вам отримати 55 відсотків ваших калорій від вуглеводів, 29 відсотків жирів і 18 відсотків білка, а також повідомляє, що вам слід споживати менше цукру. USDA рекомендує їсти більше продуктів з високим вмістом крохмалю, включаючи темно-зелені овочі, фрукти, бобові, апельсинові овочі та цільні зерна.

Суперечка

Висококваліфіковані дієтологи Ден Орніш та Роберт Прітікін та підручник з Essentials підкреслюють, що харчові продукти з високим вмістом крохмалю, такі як картопля, мають низький вміст жиру, якщо вони не приготовані з великою кількістю жиру або олії, оскільки часто бувають фрі. Орніш звинувачує приправи, що люди наносять крохмалюючі продукти, вважаючи, що крохмаль викликає товстий жир. Проте, прихильники дієти з низьким вмістом карбіду, такі як покійний доктор Роберт Аткінс, писали, що багато крохмалюючих продуктів, включаючи картоплю та макарони, викликають жир за рахунок швидкого підвищення рівня цукру в крові.