Королівське желе для тривоги

Королівське желе, не плутати з пилку, – це молочно-желеподібне сполучення, що виділяється медсестрами як харчування для королеви та її личинок. Королівське желе більше відомо для підвищення енергії та стимуляції імунітету, але містить поживні речовини, які можуть впливати на хімію мозку. Тривожні розлади часто виникають внаслідок дисбалансу нейротрансмітерів або хімічних речовин у мозку, і посилюються стресом. Тривога може бути виснажливою, тому рекомендується консультуватися з вашим лікарем, перш ніж вводити схему доповнення.

Дисбаланс нейротрансмітерів, таких як серотонін, допамін і норадреналін, є поширеною причиною виникнення інтенсивних тривожних або хронічних тривожних розладів, як зазначено в “Біохімії та хвороб людини”. Підвищена тривога часто виявляється як нервозність, роздратування, страх, збільшення пульсу та Потовиділення, розлад шлунку та безсоння. Тривожні розлади іноді можуть завершитися припасами паніки, які є надзвичайними епізодами емоційного та фізичного стресу, які можуть призвести до серцевих нападів на рідкісних випадках. Високий рівень щоденного стресу може перешкоджати нервовій системі та сприяти хімічному дисбалансу І хронічне занепокоєння. Деякі поживні речовини в королевському желе можуть боротися з хімічним дисбалансом в мозку.

Королева бджоли живуть виключно на королівському желе і тому, що вони настільки поживні, що вони дозволяють їм виростати вдвічі великі і важити на 60 відсотків більше, ніж середня робоча бджола, згідно з «Рецептом харчування». Крім того, вони живуть приблизно в 40 разів довше Ніж інші бджоли Королівський желе зазвичай дає біля 13% протеїну, 15% вуглеводів та 6% ліпідів, в тому числі незаміжніх жирних кислот. З точки зору специфічних поживних речовин, короеве желе багате багатьма вітамінами В, особливо пантотеновою кислотою, ніацином та рибофлавіном. Королевське желе також є гарним джерелом вітамінів С і В-12, фолієвої кислоти, кальцію, міді, заліза, фосфору, калію, кремнію, сірки, ацетилхоліну, естрогену, тестостерону, прогестерону, інозитолу, всіх незамінних амінокислот та різновиду Ферментів.

На додаток до його здатності посилювати імунітет, стимулювати обмін речовин, підвищувати вміст гемоглобіну в крові та сприяти травленню, коронковий желе може змінити хімію головного мозку переважно через дії пантотенової кислоти. Пантотенова кислота або вітамін В-5 часто називають “стресовим вітаміном”, тому що він використовується для синтезу коензиму А, який необхідний для отримання нейротрансмітерів, таких як ацетилхолін, і помірний стрес і тривога. Синтез гормону мелатоніну, який необхідний для регулювання циклів сну та сприяння релаксації, також вимагає пантотенової кислоти. Ніацин або вітамін В-3, має здатність знижувати артеріальний тиск, усунути надлишок адреналіну і регулювати гормони, котрі всі борються з фізіологією тривоги. Вітамін В-12 і фолієва кислота також відіграють важливу роль у настрої та підвищенні функції мозку.

Поживні речовини в коронарному желе відображають властивості, які можуть послабити тривогу, хоча немає підтверджених наукових доказів того, що це ефективне лікування будь-якого захворювання чи розладу людини. Королівське желе, як видається, є життєво важливим для здоров’я та благополуччя бджіл, але необхідні клінічні дослідження, щоб краще зрозуміти його наслідки для людей. Інші природні засоби, такі як корінь валеріани, можуть мати кращий “послужний список” щодо пом’якшення симптомів тривоги, але вам слід порадитися з медичним працівником, щоб допомогти вам судити про те, що найкраще для вашої ситуації.

Тривога

Королівське Жовтове харчування

Королівське желе і мозкова хімія

Королівське желе і тривога