Калій в бананах і кавунах

Калій – це електроліт та мінерал, що вимагає правильного функціонування вашого тіла. Він врівноважує інші мінерали та електроліти, допомагає контролювати артеріальний тиск, регулює воду і відіграє роль при нервовій функції та контролі м’язів. Заводська продукція, як правило, вважається хорошим джерелом цього важливого мінералу. Калій зустрічається як в бананах, так і в кавунах, але, хоча банани вважаються калійною їжею, кавун не є.

Банани

Веб-сайт продовження університету штату Колорадо зазначає, що продукти, що містять понад 300 міліграмів калію на порцію, вважаються продуктами з високим вмістом калію. Банани потрапляють у цю категорію, оскільки один середній банан містить 422 міліграми калію. Лікарі радять людям із захворюваннями нирок, щоб уникнути їжі бананів через їх високий вміст калію.

Кавун

За даними веб-сайту Extension, що належить штату Колорадо, низьким вмістом калію є продукти, що містять менше 100 міліграм на порцію. 1/2 чашки порції арбузних частин містять 88 міліграмів калію. Люди з хворобою нирок можуть їсти з низьким вмістом калію, але повинні проконсультуватися зі своїми лікарями або дієтологом, щоб регулювати порції, щоб не переробляти нирки.