З’являються в голові під час тренування

Анатомія в області голови і шиї складна. Між збіркою кісток, суглобів та кровоносних судин є ряд причин, через які ви можете відчути відчуття під час фізичних вправ. Багато умов, які призводять до цього натискання, не є серйозними, але може бути дратує. Якщо ви відчуваєте біль, спостерігаєте зміну зору, запаморочення, нудоту або оніміння, зверніться до лікаря.

Напруга вуха

Напруга або поштовхи можуть спричинити сплеск у вушний канал. Наприклад, коли ви запускаєте, ваше тіло вбирає вплив кожного разу, коли ваша нога стукає до землі. Почуття, яке ви чуєте, може прийти з вашого середнього вуха. Частина механізму середнього вуха полягає в підтримці рівного тиску повітря. Іншими словами, тиск повинен бути таким самим усередині вуха, як і зовні. Поштове звучання відбувається, коли тиск намагається вирівняти. Це поширене явище, а не ознака медичної проблеми. Ви можете почути спливаючі з одного боку вашої голови або обидва.

Темпорно-нижньощелепний суглобовий розлад

Темпорно-нижньощелепний розлад суглобів може викликати відчуття натискання. TMJ свідчить про запалення суглобів, які з’єднують щелепу з черепом. Коли ви тренуєтеся, ви можете відкрити рот, щоб дихати, і спливаюче ви відчуваєте це натиснувши щелепу. З TMJ, спливаючі не обмежуються фізичними вправами. Для випадків, коли ви жуєте або розмовляєте, може бути подібний клік. Інші симптоми ТМЖ включають біль під вухом, проблеми з відкриттям рота та головний біль. Якщо ви відчуваєте, що щелеп клацає, коли ви його відкриваєте, зверніться до лікаря, щоб визначити причину запалення суглобів щелепи.

Артрит

Артрит у шиї може призвести до вискакування біля основи черепа, коли ви рухаєте головою. Ця проблема виникає, коли у кісткових хребців розвиваються шорсткі плями чи шпори. Ці шорсткі краю зношують сполучну тканину та диски, які утворюють шию. Коли ви рухаєте головою під час тренування, кістки руйнуються разом. Інші симптоми артриту включають жорсткість на шиї, головний біль і слабкість в руках або руках. Лікування може включати фізіотерапію або фіксацію шиї.

Міркування

Поштове схоплення в голові може бути симптомом кровотечі в мозку або субарахноїдального крововиливу. Попапінг, який безпосередньо передує розщепленню головного болю і блювоту, потребує медичної допомоги. Вправа підвищує артеріальний тиск, і це може спричинити судинні проблеми мозку. Якщо у вас підвищений кров’яний тиск і виникає поява, припиніть тренування та зверніться до лікаря. Якщо у вас виникає головний біль або проблеми з баченням, припиніть свою поведінку та попросіть медичну допомогу.