Зубна щітка для однорічного віку

Дріжджування може бути настільки ж незручним для батьків, як і для 1-річного віку. Дитячий зуб відрізає болючий шлях через смолу вашої дитини, викликаючи дискомфорт, біль, набряк і сливання. Ваша дитина, напевно, отримала свій перший зуб від 4 до 7 місяців, коли легко було масажувати її біль. Масаж дитини у дитини, коли вона отримує свій перший зуб набагато безпечніше, ніж прикріпити палець до зубного вуста страшного 1-річного від болю. Вам доведеться творчо знайти шляхові засоби для 1-річного віку.

Заморожений виправлення

Жеватель застосовує тиск на ясна, допомагаючи зубцям прорізати тканини. Нехай ваш малюк жуває на хлібних палицях або хліб, загартований у духовці. Заморожте хліб, як бублики для вашої дитини, щоб жувати в гарячі дні. Віддаючи свої 1-річні заморожені фрукти та овочі, ви отримуєте холодний зубний протез, який поєднується з хорошим харчуванням. 1-річний чоловік може легко заморозити банан, але ви завжди повинні контролювати її, поки вона їсть заморожені фрукти та овочі. Вона, можливо, вже розробила верхні і нижні передні зуби, що дає їй можливість розбити кусочки їжі, достатньо великі, щоб запобігти зануренням.

Кольори допомоги

Надайте зубчаті кільця та інші іграшки для вашої дитини в жувальну кашею під час чайної болю. Поставте ці іграшки в холодильник або морозильник на короткий час, щоб покращити ефект. Не заохочуйте вашу дитину смоктати іграшки, адже спричиняюча дія спричиняє кров у ясна дитини, що призводить до тиску та болю. Не заморожуйте зубні іграшки, оскільки вони стануть досить важкими, щоб вони могли пошкодити ясен вашого юнака.

Догляд за шкірою

Деякий дискомфорт при прорізуванні зубів викликає подразнення шкіри у підборіддя вашої дитини, викликане надмірним слипанням, яке пов’язано з прорізуванням зубів. Тіло вашої дитини реагує на роздуті ясна, збільшуючи вироблення слини. Запобігайте посипанню і висипу, зберігаючи суху вашу дитину або застосовуючи вазелін перед кроваттю та після ванни.

Сила відвлеченості

Тримайте вашу дитину настільки, наскільки це можливо, щоб зменшити симптоми. Скарги на біль і дратівливість часто збільшуються вночі, коли ваш малюк встигає зупинитися на дискомфорті. Безсонні ночі ведуть до неспокійних днів, загострюючи дискомфорт, пов’язаний з прорізуванням зубів.

Поговоріть із медичним закладом вашої дитини про безрецептурні ліки, такі як ацетамінофен або ібупрофен, щоб зменшити біль і набряки внаслідок прорізування зубів. У жовтні 2010 року американська харчова та лікарська справа (FDA) заборонила одне гомеопатичне зубне засіб, оскільки в ньому міститься белладонна, яка у високих дозах може спричинити судоми, утруднення дихання, млявість, слабкість м’язів та інші серйозні симптоми. Крім того, FDA не рекомендує використовувати гелі, що знімають біль, які містять бензокаїн. Якщо ваша дитина не відповідає на ваші зусилля, щоб заспокоїти його дискомфорт, порадьтеся зі своїм педіатром, щоб виключити хвороби, як вухо інфекцію.

Препарат