Дієта полікістозних захворювань нирок

Полікистична хвороба нирок далека від смертного вироку, який ви можете побоюватися. Тільки 24,828 з 527,283 американців, які лікувалися на кінець стадії ниркової недостатності в 2007 році, мали полікістозну хворобу, згідно з Річним звітом США про ниркову систему даних США за 2009 рік. Посібник Merck пояснює, що більшість пацієнтів не потребують діалізу та трансплантації в дитинстві. Якщо функція нирок у пацієнта знижується, дієта може допомогти уникнути деяких симптомів ниркової недостатності.

Національний інститут здоров’я пояснює, що пацієнти з поликистозом нирок, PKD, мають кластери кісток на нирках. Існують два типи PKD: аутосомно-рецесивний PKD, ARPKD, аутосомно-домінантний PKD, ADPKD. Незалежно від типу, кісти зрештою стають настільки поганими, що нирки менш здатні функціонувати. NIH повідомляє, що полікістозний захворювання нирок зазвичай призводить до ниркової недостатності, але деякі зміни в харчуванні можуть полегшити симптоми.

Національний Фонд нирки пояснює, що “не відомо, що певна дієта, як відомо, запобігає розвитку кіст”. Крім того, звичайна низькобілкова дієта, яка допомагає уповільнити прогресування хронічного захворювання у інших пацієнтів з ниркою, не має доказаної користі для людей з PKD. Хоча дієта може мати незначну профілактичну цінність, це зменшує симптоми ниркової недостатності, коли функція нирок починає знижуватися.

Здорові нирки регулюють рівні вмісту калію та фосфору в крові. У міру зниження функції нирок, нирки менш здатні регулювати ці рівні, а рівень калію в сироватці крові і рівень фосфору в сироватці часто стають підвищеними. Нефрологи рекомендують низькокалієві та низькофосфорні дієти, щоб компенсувати високий вміст цих мінералів у сироватці крові. Якщо у вас PKD, ваш нефролог може порекомендувати, якщо потрібно обмеження калію та фосфору, і скільки цих мінералів можна спокійно їсти.

Висококалієві харчові продукти, такі як жолудний сквош, картопля, помідори, брокколі, апельсиновий сік, сочевиця та інші бобові продукти повинні бути з’ївся дуже економно. Здоровніші варіанти включають гриби, цибулю та зелений перець, тому що це низькокалієві харчові продукти. Якщо високий рівень фосфору, слід уникати таких продуктів харчування, як молоко, м’ясо органічних продуктів, пиво, шоколад та кола. Лікарі можуть призначати фосфорні в’яжучі речовини – тип препарату, який зв’язується з фосфором і викликає його екскрецію.

PKD

Обмеження

Калій і фосфор

Вибір їжі