Дослідження здорових харчових звичок та навчання студентів

Дослідження показують, що студенти краще навчаються, коли вони добре харчуються. Здорове харчування було пов’язане з вищими класами, кращою пам’яттю, більшою уважністю, швидкістю обробки інформації та поліпшенням здоров’я, що призводить до кращого відвідування школи, на думку зареєстрованого дієтолога Елізи Зід, автора журналу “Feed Your Family Right”. Навпаки, нездорові харчові звички можуть негативно Впливають на навчання. Дослідники вивчали цілий ряд областей, пов’язаних з харчуванням та навчанням.

Почніть день правильно

Пропуск сніданку може негативно вплинути на навчання: більший відсоток сніданок їдарі пройшов біологічний іспит в одному дослідженні студентів коледжу Григорієм Філліпсом. Важливо також з’їсти високоякісний сніданок. У дослідженні учнів віком від 12 до 13 років середній бал був підвищений, оскільки якість сніданку покращилася. В іншому дослідженні учнів віком від 11 до 14 років, що їли сніданок з продуктами з низьким вмістом глікемічного індексу (ГІ), було пов’язано швидше обробку інформації. За даними Zied, харчові продукти Low GI містять фрукти, овочі, горіхи та цільнозерновий хліб та злаки.

Підвищіть пам’ять

Навіть із сніданком мозок може закінчитися паливом до обіду. У одному дослідженні учнів віком від 7 до 9 років, що мали полуднева закуска, покращилася пам’ять. Діти, які їли невеликий сніданок і обід, але споживали полуднева закуска, мали менше зниження швидкої та затримки пам’яті. Однак на увагу це не вплинуло. Зіед рекомендує йогурт з чорницею, цей фрукт був пов’язаний з кращою пам’яттю у дослідженнях. Яйце з вареною вареною є також гарним вибором для закусок, оскільки яйця містять холін, що є поживним елементом для поліпшення пам’яті при дослідженні тварин.

Залишайтеся сповіщенням

Діти, які харчуються здоровими, частіше відвідують школу та беруть участь у програмі. Без належного харчування та адекватних калорій студенти часто не мають достатньої кількості енергії для живлення мозку, що призводить до втоми та проблем навчання. Фактично, уважність значно покращилась у студентів, які їли сніданок у одному навчанні старшокласників, опублікованому в журналі педіатрії. Студенти-чоловіки також повідомили, що почуваються більш позитивними, можуть поліпшити академічну успішність, роблячи студентів бажаючих навчатися, за словами Зіда.

Переміщення небажаної їжі

Студенти, які їдять багато нездорової їжі, швидше відстають у школі. Вивчення студентів державних шкіл, опубліковане в журналі Health School, пов’язане з високим споживанням підсолодженого напою, таким як цукристі соди, для зниження балів за математичними тестами. Дієта з високим вмістом нездорової їжі та цукристими солями також пов’язана з ожирінням у дітей, що може призвести до зниження когнітивного функціонування, відповідно до дослідження 2011 року в Єльському університеті. З іншого боку, студенти з здоровими звичками їжі менш імовірно, що вони страждають ожирінням і, швидше за все, добре навчаються.