Гранатовий сік і втрата ваги

Гранатовий сік містить поживні речовини та антиоксиданти, які роблять його корисним для вашого тіла. Сік також може сприяти зниженню ваги, особливо якщо ви споживаєте його замість нездорових напоїв. Поговоріть зі своїм лікарем про найефективніший спосіб схуднути, перш ніж почати будь-який план втрати ваги.

Здоровий Замінник

Питне гранатовий сік – це здорова альтернатива нездоровим напоям, наповненим цукром, такими як безалкогольні напої. Гранатовий сік – це ароматна альтернатива, яка допоможе вам споживати менше калорій, ніж ви, п’ючи цукристий напій, що призведе до втрати ваги. Якщо вам не потрібно пити гранатовий сік, додайте до етросу або простою воду з льодом.

Втрата ваги

Згідно з веб-сайтом MedlinePlus, гранатовий сік був використаний для лікування ожиріння та допомоги у схудненні. Проте є недостатньо доказів того, що гранатовий сік безпосередньо допомагає знизити масу тіла, і MedlinePlus вказує на те, що необхідні додаткові дослідження в цій області. Гранати наповнюються антиоксидантами та поліфенолами, і дослідники вважають, що саме ці сполуки, які відповідають за ефекти боротьби з ожирінням граната, згідно з червневим 2012 роком “Харчування”.

Інші переваги

Гранатовий сік може захищати ваше серце і кровоносні судини. Це допомагає уповільнити накопичення холестерину, і містить антиоксиданти, які допомагають захистити організм від вільних радикалів, які руйнують клітини. Насправді, на сайті Consumer Reports пояснюється, що гранатовий сік містить більше антиоксидантних поліфенолів, ніж зелений чай, червоне вино та журавлинний сік.

Вибір соку

Вибираючи тип гранатового соку, перевірте мітку, щоб переконатися, що немає доданого цукру. Добавлений цукор збільшує кількість калорій у соку, що може зробити його менш корисним для схуднення. Цукор також знижує потенційні можливості серця та холестерину від гранатового соку, тому шукайте 100-процентний сік.

Міркування

Можна мати алергічну реакцію на гранатовий сік, MedlinePlus попереджає, особливо якщо у вас алергія на інші види рослин. Сік може заважати деяким лікарським засобам, тому зверніться до свого лікаря, якщо ви приймаєте будь-які ліки. Хоча гранатовий сік може бути безпечним для споживання, якщо ви вагітні або годуєте груддю, додайте MedlinePlus, перш за все поговорите зі своїм лікарем, щоб переконатися.