Відповідальність тенісу арбітрів

Тенісні судді виконують різні обов’язки, залежно від події, на якій вони займаються. Судді гарантують, що змагання – такі як турніри, вищі школи або міжуніверситетські матчі – відповідають єдиним правилам. Судді також проводять суб’єктивні виклики, вирішували аргументи, зупиняли гру на погану погоду або оголосили суд неграбельним.

Суперник з тенісу залишається на одному суді, керуючи одним матчем. Суддя зберігає оцінку, скасовує погані дзвінки та вирішує спори. Суддя бродять об’єкту на багатосудовому засіданні, в якому немає достатньо посадових осіб, щоб забезпечити суддя кожним матчем. Суддів можуть бути викликані в конкретні суди, щоб відпрацювати частину матчу.

Суддя може запустити подію самостійно або поділитися адміністративними обов’язками з директором події. Якщо суддя робить турнірну розіграшу, він повинен зробити його відкритим принаймні з одного, неупередженого свідка. Суддя може поставити завдання забезпечити відтворення кожного суду. Це включає в себе переконання, що ігрова поверхня є безпечною, мережа має правильну висоту, достатнє освітлення, сухе сухе або температура не надто холодна або жарка. Рефері забезпечує час початку матчу, видає штрафи та дискваліфікацію для пізніх запусків. Суддя може допомогти директорові турніру призначити наступні матчі гравців залежно від того, коли гравець закінчує свій останній матч. Він може бути зобов’язаний записувати та звітувати про результати для організованого хоста.

Суддя вирішує суперечки, коли двоє гравців не погоджуються. Якщо суддя викликається до суду після події, він повинен скористатися своїм рішенням для прийняття рішення. Судді можуть тимчасово виконувати матчі, якщо є достатньо посадових осіб для надання іншого роумінгового арбітра чи суддів. Наприклад, якщо гравець запитує лінійного суддю або просить спостерігати за гравцями на наявність несправностей для ногою, суддя може залишитися на суді, поки цей матч не буде завершено. Суддя може оголосити ракетку, її струни або взуття гравця незаконними для гри. Суддя може підтвердити особу гравця.

Суддям слід носити одяг, який визначає їх посадовими особами. Вони повинні представити себе гравцям, але не повинні братись із ними. Це включає не руйнування для гравця, плескаючи за будь-які точки, пропонуючи воду або рушники, повторно захоплюючи ракетки або витягуючи м’ячі. Судді не повинні телефонувати з-за меж ігрової зони, навіть якщо знімок виглядає очевидним, звідки вони стоять. Вони не повинні кричати інструкції або попередження гравцям, але повинні входити до суду та приватно обговорювати правила роз’яснення, попередження, штрафи або невиконання зобов’язань з гравцями. Судді повинні повідомити про свої особисті конфлікти з директором турніру, наприклад, родичем, студентом або товаришем по команді, який грає на подію.

Суперник “Суперник”

Обов’язки перед і після матчу

Суперечки

Правила рефері