Вправи для шроту при сколіозі

Шредингові вправи зі сколіозу можуть допомогти всім віковим рівням з різним ступенем сколіозу, від легкого до важкого. Метод Шрота відомий як “тривимірна” терапія, тому що вправи працюють на всіх трьох площинах хребта, збоку в бік, ззаду і ззаду. Мета вправ полягає у переміщенні тіла в протилежному напрямку кривизни хребта та переобтяванні мозку, щоб прийняти правильне вирівнювання тіла. Вправи можна проводити індивідуально або з фізичним терапевтом залежно від вашої особистої ситуації. Спочатку зверніться до свого лікаря.

Сколіоз включає в себе кривизну хребта, що може призвести до невідповідності тіла, болю та потенційної травми. Вправи шол-сколіозу були спочатку розроблені фізіотерапевтом Кетрін Шрот (1894-1985), засновником методу Шрота, згідно Schroth.org. Після корекції свого власного сколіозу в 1921 році Кетрін почала ділитися інформацією з іншими пацієнтами зі сколіозу, внаслідок чого 50-річна кар’єра допомагала понад 10 тисячам пацієнтів.

За даними Schroth.org, вправи зі сколіозу Шрота вважають правильним вирівнюванням таза, що є основою для лікування. Незрівнована або нахилена і обертована таза призводить до неприродного положення хребта, що сприяє погіршенню хребта. Витягнення тазу в черзі може стати корисним вправу для сколіозу Шрота. Розмістіть горизонтальний стіновий стілець на стіні, на висоті дверей. Стінний бар схожий на вертикальні сходи, які надійно прикріплені до стіни. Поставтеся з лівої сторони біля стійки та підніміть ліву руку на верхній бік, щоб утримувати його в барі. Тримай праву руку вільною. Глибоко дихаючи, обережно поверніть хребта і таз в протилежному напрямку своєї кривини. Тримайте цю позицію протягом 10 секунд. Повільно відпустіть рукоятку від стрижня і поверніться в положення стоячи. Відпочиньте 10 секунд. Повторіть цю вправу п’ять разів.

Дух добре грає важливу роль у вправ Schroth scoliois. Багато разів сколіоз викликає руйнуючі ребра і перешкоджає диханню. Збільшення та розширення області ребер може допомогти поліпшити легеневу здатність, заповнити увігнуту сторону, тверді навколишні м’язи, повернути скручені хребці належному положенні, повернути неправильне розташування тазу та подовжити хребет, повідомляє Schroth.org. Стенд перед стінною стійкою. Підніміть обидві руки накладними та зафіксуйте верхню частину стрижня. Глибоко дихайте і тримайте три секунди. Повільно видихайте, повернувшись до початкового положення. Відпочиньте 10 секунд. Повторіть цю вправ тричі.

Поліпшення свого сколіозу, роблячи вправи Шоло Сколіоз, який подовжує шию і хребет, відповідно до spineharmony.com. Підніміться з лівої сторони перпендикулярно до лави, ноги шириною в ширину плечей. Тримайте на лаві лівою рукою. Повільно нахиліть своє тіло ліворуч, обережно згинаючи лікоть, коли розподіляє вагу між лівої рукою та ногами. Покладіть вашу праву руку на правий бік. Підніміть праву ногу з підлоги та підніміть ногу. Повільно підніміть праву руку на рівні до плеча. Оберніть руку так, щоб ваша ладонь обличчям вгору. Покладіть вагу на вашу ліву руку, обережно випрямивши лікоть під час підняття лівого плеча. Обережно нахиліть шию наліво, яка подовжує її. Не забудьте глибоко дихати протягом усього цього вправу. Тримайте цю позицію протягом 10 секунд. Повільно повернемося до положення стоячи. Відпочиньте 10 секунд. Повторіть цю вправу п’ять разів.

Факти

Рух тазу

Дихання

Ступінь нахилу