Виявлення після тренування з болями в спині та менопаузою

Споттинг – це форма ненормальних вагінальних кровотеч. Це може виникнути практично в будь-який час життя жінки, у тому числі менопаузи. Найчастіше виявлення плям пов’язане із зміною гормонів. Коли виявлення після менопаузи пов’язане з фізичними вправами, зазвичай на перший план виходять декілька причин, включаючи зміни фізичних навантажень, дисбаланс гормонів та втрата ваги.

Якщо ви нещодавно змінили свою поведінку, це може викликати ненормальне вагінальне кровотеча. Ця зміна, однак, не просто ізольована до нового спортивного переслідування, наприклад перехід від ходьби до біг або теніс до ракетболу. Підвищення інтенсивності вашої стандартної тренування, збільшення його тривалості або навіть його частота може призвести до вагінального виявлення для деяких жінок в постменопаузі.

Спотворення, пов’язані з фізичними вправами, можуть бути результатом гормонів. За даними дослідження, проведеного американським армійським науково-дослідним інститутом екологічної медицини, вправи, що передбачають важкий опір, можуть збільшити концентрацію кортизолу та гормону росту людини у жінок. Для деяких ця зміна рівня гормонів може призвести до ненормальних вагінальних кровотеч, які можуть включати в себе виявлення.

Кровотеча після менопаузи також може бути результатом втрати ваги, а не самої реальної схеми вправи. Марсі Холмс, практикуюча медсестри Центру охорони здоров’я жінок і жінок, пояснює, що зниження ваги, особливо значне падіння фунтів, може звільнити запас естрогену в кровотік, викликаючи зміну рівня гормонів, що призводить до аномальних вагінальних кровотеч.

Вправи можуть призвести як до болю в спині, так і до плям, але ці два симптоми не обов’язково пов’язані один з одним. Ваше вибране спортивне переслідування може спричинити біль у спині, а також ненормальне вагінальне кровотеча. Якщо два з них пов’язані, це навряд чи спричинено вправ. Рекомендується діагноз від медичного працівника, оскільки він може бути будь-яким з маткових, яєчників або раку шийки матки до міоми матки або поліпів.

Звичайна вправи

Гормональні зміни

Втрата ваги

Біль у спині