Випробування м’язової витривалості на нижній частині тіла

Тестування ваших фізичних можливостей вказує ваш рівень фітнесу. Тренери, фізичні вправи-вчителі та лікарі використовують тести на м’язові витривалість для нижньої частини тіла з різних причин. Для перевірки різних аспектів фітнес, проте, ви можете пройти різні тести. Наприклад, тести на м’язові витривалість для нижнього тіла призначені для перевірки здатності ноги підтримувати мінімальний рівень сили протягом тривалого періоду часу.

Умови тестування

Для проведення постійних тестів на витривалість м’язів для нижнього тіла, всі умови тесту повинні контролюватися і бути повторюваними. Наприклад, температура навколишнього середовища, рівень шуму та вологість можуть вплинути на результати випробувань. Якщо перше випробування виконується в певних умовах, тестування слід проводити за аналогічних умов, щоб точно порівняти два тести.

Переваги

Досліджуючи м’язову витривалість нижнього тіла, дослідник може використовувати дані для широкого кола додатків. Тренери та менеджери команд, наприклад, можуть оцінювати м’язова витривалість своїх спортсменів нижньою частиною тіла, щоб прогнозувати майбутні результати при виявленні слабких місць та відстеження загальної здатності розробляти програму міцності та кондиціонування. Аналогічно, лікарі та терапевти можуть випробувати м’язову витривалість своїм клієнтам і пацієнтам.

Зразкові тести

Кілька тестів можуть оцінити м’язову витривалість нижнього тіла. Випробні зразки включають присідання на одну ногу, натиск на стіні або присідання на час. Спортивні специфічні тести включають 30-секундний стрибок витривалості, пробіжку милі або стрибок спритності. Тест можна налаштувати відповідно до мети тесту або групи учасників.

Процедура

Кожен тест на м’язову витривалість повинен виконувати аналогічний термін і процедуру, щоб забезпечити точність та точність запису всіх даних. Наприклад, випробування повинен пройти той самий режим розігріву та підготовки для всіх учасників та повторити тести разом з вимірюванням лише одного фактору або змінної під час будь-якого індивідуального тесту.