Вимоги до викладання уроків плавання

Навчання дитині чи дорослому, як плавати, забезпечує аеробну активність з низьким рівнем впливу, яка триває протягом усього життя. Уроки плавання пропонуються у багатьох басейнах та на базі YMCA. Щоб стати сертифікованим інструктором з плавання, чоловіки та жінки повинні пройти повне навчання та тестування.

Багато організацій допомагають людям придбати сертифікацію плавання за навчання. Американський Червоний Хрест є однією з основних організацій, що пропонують навчання та тестування інструкторів з плавання. Передплатне навчання проводиться всім абітурієнтам, після чого проводяться тренувальні курси та остаточний письмовий тест. Рівень сертифікації залежить від здатності індивідуума успішно пройти всі курси, а також тривалість навчання на рівні 1. Американський Червоний Хрест також надає курси CPR усім слухачам-інструкторам.

Фонд “Водний навчальний заклад” є основою тренінгу інструкторів з плавання. АТФУ охоплює основи безпеки плавання. Подальші навчальні курси з сертифікації розроблені відповідно до вашого рівня освіти та відданості. Наприклад, сертифікація для викладання початківців вимагає, щоб кандидати мали щонайменше 16 років, придбали сертифікацію “Захист і пропаганда благополуччя дітей”, сертифікацію CPR та 20-годинний навчальний курс з техніки початкової плавання.

Абітурієнти, яким виповнилося 18 років та мають певну кваліфікацію, такі як викладання дипломів з початкової освіти, мають право на отримання сертифікатів про плавання за допомогою дистанційного навчання. Ці спеціалізовані сертифікати вимагають тієї ж підготовки, як інструктори для початківців, а також тривалі години, щоб отримати вищу сертифікацію, таку як акваматика та проміжний продукт. Вимоги від 16 до 36 годин навчання, ці сертифікати встановлюють плаваючих інструкторів, здатних навчати людей будь-якого віку без нагляду старшого викладача.

Після того, як ви закінчили кваліфікаційні курси та отримали сертифікати, зайнятість є наступним кроком. Становлення, пов’язане з відомими організаціями плавання, такими як YMCA, допоможе вам набути досвіду та прогресу в напрямку самостійного навчання в майбутньому. При наданні індивідуальних інструкцій з плавання ви потребуєте страхування, щоб охопити себе та своїх учнів, якщо виникне аварія. Завжди надайте учням та батькам свої верифікації та своєчасно подавайте всі документи, співпрацюючи з іншими організаціями.

Інструкція з плавання сертифікації

Фонд філософії водних навчань

Додаткова інструкція

Працюючи інструктором плавання