Веслування для схуднення

Гребля пропонує ефективну тренування для всього тіла. Сайт Sport-fitness-advisor пояснює, що веслування є одним із найбільш фізично складних видів спорту, в якому ви можете взяти участь. Ви спалюєте велику кількість калорій у складній веслувальної тренуванні, і це може допомогти вам схуднути.

Значущість

Коли ви дивитеся на веслування в літніх Олімпійських іграх, ви помітите, що багато гребців дуже м’які та м’які. Фріц Хагерман, доктор філософії, в статті на веб-сайті Rowing for Health пояснює, що конкурентоспроможний гребінчик спалює подвійну калорійність у 2000-мільйонній гонці, що горить біг з тріумфом біля 3000 м.

Аеробні роботи

Під час веслування тренувань у вас є можливість постійно тренуватися на великій відстані. Спортивно-фітнес-консультант пояснює, що ви можете виконати тест, щоб переконатися, що ви не надто сильно. Вам потрібно вміти вести бесіду, не випускаючи дихання. Цей тип навчання подібний до дистанційного бігуна.

Гребні рухи

Зловмисник, привід, витяг і відновлення складають успішний гребень греблі. Почніть свій удар з лову, витягнувши веслу в воду. Зловмис ефективно працює з вашими чотириглазами та біцепсами. Далі, диск притягує ваші ноги до інсульту. Привід вимагає потужності з вашого сундуку, трапеції та чотирикутника. Тягти, використовуючи ключі та черевні порожнини, включає в себе витягування весла рухом і рухом плеча. Нарешті, відновлення починає інсульт знову. Це лише один удар, і ви вже використовували декілька різних м’язів.

Тренажер гребної машини

Якщо у вас немає човна для активного веслування, веслувальна машина є чудовим замінником. Гребні машини імітують рухи обведення, що використовуються на човні. Веб-сайт Calorie-Counter пояснює, що всього за 10 хвилин на гребній машині пролягає більше 80 калорій. Також, гребна машина розвиває вашу аеробну фітнес, знижуючи ризик серцевих захворювань. Якщо ви хочете спробувати нову тренування, щоб кинути виклик своєму тілу, і це занадто холодно для веслування, веслувальна машина є відмінною відправною точкою.

Міркування

Не витрачайте великі гроші на човні та веслах, якщо ви не збираєтеся його використовувати досить часто. Купуйте гребний човен лише, якщо ви зацікавлені у участі у спорті досить часто. Крім того, обов’язково їжте здоровим і слідкуйте за дієтою, якщо ви намагаєтеся схуднути.