Верхній приземинг проти заднього притха

Різниця між верхнім присадкою і спинним присіданням полягає у розміщенні штангу. Під час накладного приземи штанги тримаються прямими руками, що притягуються до стелі. Задня присідання призводить до того, що опору потрібно відпочити на верхній частині спини. Розміщення панелі змінює кілька компонентів вправи.

Накладний Скіт

Обидва типи присідань працюють на вашому ядрі, на губах і ногах, але накладні прикріплення також зміцнюють ваші руки, плечі та спину. Тримаючи штангу над головою робить накладні сидіння тим складнішими, оскільки більше м’язів, включаючи ваш основний, потрібно задіяти, щоб зберегти стабільність вашого тіла. Ви повинні повністю освоїти традиційний або базовий присідання, перш ніж виконувати накладні пристанню.

Назад Присідання

Зворотні присідання прирівняні до базового присідання, основною відмінністю якого є розміщення штангу на верхній частині спини. Більша кількість опору, як правило, може використовуватися у задньому присадку порівняно з верхнім приземистом, оскільки ваше тіло знаходиться у більш спрощеному положенні. Більша резистентність може призвести до більшого збільшення м’язів, хоча в той же час, збільшення ваги означає наступну правильну форму, щоб зберегти вашу травму нижньої частини спини.