Білок насіння соняшнику

Насіння соняшника – це швидке і здоровий додаток до зеленого салату або можна з’їсти рівнину як закуску. Одна порція, або 1 унція шкірних насіння, містить білки, що утворюють м’язи та хороші жири, які допомагають знизити рівень холестерину та зменшити запалення.

Факти харчування

Одна порція насіння соняшнику містить 175 калорій, 5 грамів білка, 14 грам хороших жирів та 3 грами волокна. Насіння соняшника є здоровим способом споживання білка через високий вміст хороших жирів та низький вміст поганих жирів. Крім того, крихітні насіння упаковані з клітковиною, яка може сприяти травленню, допомагає знизити рівень холестерину і тримати вас у повній мірі довше.

Мінеральні макіяж

Насіння соняшнику містить магній, калій та фосфор, які функціонують як електроліти, щоб допомогти зберегти збалансованість організму. Залежно від способу обробки насіння соняшнику, вміст натрію може бути відносно високим. Одна порція може містити до 208 міліграмів натрію. Прикріпіть з сиром або обсмаженим насінням без солі, щоб зменшити споживання натрію та ризикувати високим артеріальним тиском.