Білок для жінок для збільшення ваги

Білок є невід’ємною макроподрібнювачем, який підтримує здорові тканини та м’язи. Коли ви намагаєтеся набрати вагу, особливо у формі м’язів, додаткові порції білка допоможуть вам підвищити калорії і підтримувати тренування. Білок не тільки для культуристів, середня жінка, яка хоче нарощувати м’яз та сили, отримує від 0,6 до 0,9 г на фунт ваги тіла. Для жінки з 130 фунтів, що становить від 78 до 117 грамів на день. Розповсюджуйте споживання білка за кілька прийомів їжі та закусок. Вибирайте якісні білки, а не високі консерванти та насичені жири, щоб додати калорії та збільшити споживання їжі.

Калорії, щоб допомогти жінкам набрати вагу

Плануйте отримати від 1/2 до 1 фунтів на тиждень, що вимагає щоденного профіциту калорій від 250 до 500 калорій. Здобуття швидше означає, що ви будете наносити надлишок жиру в організмі, а не концентровані м’язи. Якщо ви схильні до швидкого здобуття жиру, прагніть до повільної норми приросту та всього 250 додаткових калорій щодня. Якщо ваш метаболізм особливо високий, а збільшення ваги є складним завданням, 500 калорій на добу може бути кращою ціллю. Коли ви намагаєтеся набрати вагу, додані калорії повинні надходити з суміші ненасичених жирів, крохмалюючих овочів, фруктів, цільного зерна, а також білка.

Додайте протеїнові порції для збільшення ваги

Один із способів збільшення калорій за допомогою білка – просто збільшити розмір порції при їжі. Подаруйте собі додатковий 1/2 склянки чорних бобів на обідній салат на 115 калорій та 8 грамів білка, змагайтеся з трьома яйцями з сніданком на 273 калорії та 18 грамах білка або дві додаткові унції стейк На вечерю за 114 калорій і 16 грам білка; висококалорійні закуски між стравами їжі сприяють збільшенню ваги. Зробіть їх багатим білком, вибравши чашку сиру, змішаного з родзинками та мигдалем, готувати індичку з сиром та цільнозернистими крекери, або грецьким йогуртом, змішаним з гранолою та ягодами.

Білок для підтримки тренувань

Для жінки, яка намагається побудувати м’яз, попередні та після тренування закуски підтримують зусилля в тренажерному залі. За годину, перш ніж ви піднімете ваги, отримайте білкову закуску, таку як дві яйця круто з бананом або чашею молока, змішаного з білковим порошком. Як тільки ви зможете після тренування споживати закуску, принаймні від 15 до 20 грамів білка. Щось подібне до закуски до тренування – це варіант, але це також повна їжа, така як лосось з брокколі та запечена солодка картопля. У той час як ваш загальний споживання білка протягом дня відіграє важливу роль у загальному збільшенні м’язової маси та ваги, спочатку після тренування допомагає відновлювати білок, для приготування їжі нанесіть білковий соєвий з 1 склянкою йогурту, 1 банан, 1/2 До 1 склянки ягід, пригорща шпинату, столова ложка лляного насіння та 1 1/2 до 2 склянки білкового порошку. Випивайте напередодні тренування і затримуйте решту в переносній чашці, щоб випити відразу після цього. Цей коктейль містить близько 500 калорій і майже 40 грамів білка.

Висококалорійні джерела білка

М’ясо, м’ясо птиці та риби не завжди доступні для вибору найвищого вмісту калорій, особливо якщо у вас є обмежений апетит, і він не може приймати більше кількох унцій одночасно. Арахісове масло забезпечує майже 200 калорій і 8 грамів білка на 2 столові ложки, що подають і можуть їсти на ходу з сухарями, цільнозерновим хлібом або як занурення на фрукти. Налийте чашечку слідів, змішайте на мішку молнії, щоб пастися цілий день для 693 додаткових калорій та 20 грамів білка. Або якщо ви віддаєте перевагу закуску насіння, чашка гарбузових насіння забезпечує 39 грам білка та 721 калорій.