Бікарбонат натрію для лікування раку

Деякі фахівці з альтернативної медицини виступають за використання бікарбонату натрію або питної соди для профілактики та лікування всіх видів раку. Проте, за даними Американського товариства раку, наукові докази не дозволяють використовувати для цього бікарбонат натрію. Високі дози можуть викликати серйозні проблеми і навіть смерть, попереджає суспільство, тому проконсультуйтеся з лікарем перед використанням бікарбонату натрію.

Теорія

Використання бікарбонату натрію для лікування раку грунтується на теорії про те, що рак викликаний інфекціями дріжджів, викликаними Candida albicans, і що випічка соди може вбити ці дріжджі. Наукові докази не підтверджують твердження, що випічка соди може лікувати рак, а також не підтримує теорію про те, що випічка соди може вбити дріжджі. Американське онкологічне товариство називає такі заяви “всупереч широко визнаним основним фактам онкології та мікробіології”. Не існує наукових доказів того, що більшість людей, які страждають на рак, мають дріжджі або грибкові інфекції, за даними суспільства.

Використовуйте

Практикуючі з альтернативної медицини, які захищають бікарбонат натрію, зазвичай рекомендують приймати його усно або вводячи його внутрішньовенно. Іноді вводять в артерію, яка подає кров на пухлину. У випадках раку легенів бікарбонат натрію іноді вводять у вигляді розчину безпосередньо через вашу тулубку в легені. Це лікування провокує численні веб-сайти та інтернет-відео, відзначає Американське товариство раку, але жоден з них не дає вірогідних чи надійних наукових доказів того, що це працює.

РН користь

Випічка соди корисна для розладів, у яких ваша кров або сеча занадто кислому, відзначає Американське товариство раку. Вплив бікарбонату на рН може коли-небудь виявитися корисним, коли мова заходить про пухлини, згідно з дослідженням “Cancer Research” у березні 2009 року, але необхідні додаткові дослідження. Зовнішній рН твердих пухлин є кислотним через такі фактори, як метаболізм глюкози. Рідкісна кислота може стимулювати інвазію і метастазування пухлинних клітин, відзначає автор дослідження авторства І. Ф. Робі. Проте дослідження 2009 року дало змішані результати при застосуванні бікарбонату для зниження рН та інгібування метастазів ракових клітин.

Міркування

Ви не повинні використовувати бікарбонат натрію більше двох тижнів, доки ваш лікар не буде спеціально пораджувати вас, згідно Medline Plus. Якщо ви сильно захворіли, лікування бікарбонатом натрію може спричинити пошкодження органів, за даними Американського онкологічного товариства. Спираючись на це лікування від раку та затримки інших методів лікування може мати серйозні наслідки. Випічка соди може мати менш серйозні побічні ефекти, включаючи посилення спраги, спазми газів і шлунка. Побічні ефекти, які заслуговують на медичну допомогу, включають нудоту, сильні головні болі, блювоту, яка схожа на кавову речовину, слабкість, часте заклинювання до сечовипускання, втрата апетиту, набряклі ноги або ноги, кров у сечі, чорні та калачі, а також сповільнене дихання. Випічка соди може взаємодіяти з деякими ліками, тому повідомте лікаря про прийом ліків, перш ніж використовувати його. Також повідомте свого лікаря, якщо у вас є застійна серцева недостатність, підвищений артеріальний тиск або захворювання нирок або якщо у вас кровотеча у кишечнику або шлунку. Випічка соди збільшує кількість натрію у вашому раціоні. Якщо вам потрібна дієта, обмежена натрієм, перед тим, як це зробити, порадьтесь з лікарем.