Бідність та розвиток дитини

Бідність створює довгострокові недоліки для дітей. Наслідки бідності-емоційні проблеми, затримка розвитку та низький рівень академічних досягнень, серед іншого, – виховати дитину позаду ровесників, які не борються з бідністю. Бідність впливає на збільшення кількості дітей. Згідно з американською конференцією католицьких єпископів, з 2007 по 2008 рік кількість дітей, що живуть у бідності, зросла більш ніж на півмільйона в Сполучених Штатах.

Визначення

Уряд США визначає та оновлює рівень бідності щороку. Наприклад, сім’я з чотирьох осіб, заробляючи менше, ніж 22 050 дол США на рік в 2010 році, вважається живим за межею бідності. Зміни рівня бідності змінюються залежно від кількості людей в сім’ї. Рівень бідності часто використовується для статистичної звітності та визначення того, хто має право на пільги, які допомагають зменшити наслідки бідності.

Поширеність

Близько 14 мільйонів дітей живе в бідності в Сполучених Штатах. За даними Національного центру для дітей в бідності, 19 відсотків дітей США живуть у сім’ях, які не можуть задовольнити свої основні потреби в їжі та притулках. Рекомендації щодо бідності є відносно низькими, і навіть якщо сім’я з чотирьох заробляє в 2010 році 22 050 доларів, у них можуть виникнути проблеми з оплатою житла та харчування своїх дітей.

Академіки

Бідність робить більш ймовірним, що діти шкодують погано. Діти, які живуть у бідних кварталах, можуть мати сім’ї, які не можуть забезпечити належну стимуляцію розвитку, яка допоможе їм подолати бідність. У їхніх школах часто бракує ресурсів, і вони не так академічно складні, як школи в більш процвітаючих кварталах; негативний вплив бідності починається з народження і продовжується протягом всього розвитку дитини. Фактично, діти, які живуть у бідності, швидше за все, мають нижчі академічні досягнення або навіть виходять з школи.

Соціальний / емоційний

Бідні діти можуть також мати проблеми зі соціальним та емоційним розвитком. Вони піддаються ризику розвитку як поведінки, так і емоційних проблем, таких як імпульсивність, непослух та складність спілкування з однолітками, повідомляє ChildTrends.org. Бідність у сім’ї також співвідноситься з низькою самооцінкою. Взагалі, бідність ускладнює дітям формування нормальних емоцій для боротьби зі стресом.

Здоров’я

Бідні діти частіше хворіють на здоров’я. Вони можуть мати низьку вагу при народженні, що може спричинити ранні проблеми зі здоров’ям. Вони менш імовірно матимуть доступ до планових профілактичних та невідкладних медичних послуг і можуть страждати від поганого харчування. Ці діти пропускають більше шкіл, частіше відвідують лікарню та мають більш високий рівень смертності, згідно з дослідженням “Педиатрия: Офіційний журнал Американської академії педіатрії”. Без підстави доброго здоров’я важко Дитина досягає ключових цілей розвитку – все, від навчання до спілкування до читання на рівні класу в школі.

Багато дітей живе в бідності, тому що їхні батьки не мають роботи. Збільшивши кількість програм соціального забезпечення, більшість батьків матимуть змогу заробити прожитковий мінімум. Програми, які навчають малозабезпечених сімей про харчову та медичну допомогу, також допомагають подолати наслідки бідності; багато бідних дітей живуть з одинокими матерями. Запобігання народженню підлітків та заохочення сімей з двома батьками допомагає зменшити ймовірність того, що діти живуть у бідності. Забезпечення існуючих законів про підтримку дітей та заохочення батьків до участі також сприяє процвітанню сімей.

Рішення