Без цукру, дієта з дієтою

Без цукру JELL-O – це низькокалорійне доповнення до вашої дієти, що знижує вагу. Отримуючи нічого, крім цукристих JELL-O, було б досить шкідливо, JELL-O може надати вам надзвичайно низькокалорійний десертний варіант для вашої дієти. JELL-O, що не містить цукру, допускається у більшості планів з втрати ваги, включаючи традиційну калорійність дієт та режим низького або зниженого вуглеводу.

Типи

Без цукру JELL-O поставляється в різноманітних ароматах, як у харчуванні, так і в готовій формі. Powdered sugar-free JELL-O містить желатин, штучні ароматизатори та штучні підсолоджувачі, включаючи аспартам і ацесульфам калій. Підготовлені без цукру чашки JELL-O зручні, але дорожчі, ніж роблять ваші власні. Як засвідчують фахівці, обидва попередньо упаковані чашки JELL-O та домашні вироби JELL-O містять 10 калорій на порцію.

Функція

Без цукру JELL-O пропонує низькокалорійну закуску або десерт для дітей. Якщо у вас є тенденція до закуски на цукерки, замінивши морозиво або інші калорійні препарати без цукру JELL-O може допомогти вам зберегти загальний щоденний споживання калорій у потрібному діапазоні. Ви також можете насолодитися закусками JELL-O, щоб зменшити почуття депривації та додавати різноманітність під час дієти.

Міркування

Змінюйте закуски та десерти JELL-O, роблячи джейглелери JELL-O як забавну їжу для пари, додаючи фрукти, щоб зробити класичну форму JELL-O або освіжити свій улюблений рецепт салату JELL-O. Контролюйте калорії в салатах JELL-O, вибираючи для знежирення збитого з додаванням жиру або вершкового сиру, коли це потрібно за рецептами, і використовуйте свіжі фрукти або фрукти, консервовані в соку, а не важким сиропом.

Ефекти

Багато висококалорійних закусок та лікувань мають низьку поживну цінність і мають великий вміст цукру, калорій та жиру. Під час заміни цих продуктів без цукру JELL-O може підтримувати здорову втрату ваги, не слід використовувати цукор JELL-O, щоб замінити продукти, багаті на основні поживні речовини, такі як фрукти, овочі, м’ясо білок, цільне зерно та нежирні молочні продукти. Додайте без цукру JELL-O для здорової дієти, керованої калорійністю, як лікувати, але зосередити увагу на створенні збалансованого раціону, який містити не менше 1200 калорій щодня.

УВАГА

Якщо ви віддаєте перевагу дієті, зосередженій навколо природних, необроблених продуктів, ви можете не бажати включати десерти JELL-O у свій раціон. Вегетаріанці знайдуть безпридатний JELL-O як неприйнятний вибір, як і кожен, хто вважає за краще уникати штучних квітів, смаків та підсолоджувачів. Якщо ви обрали дієту, яка рекомендує JELL-O без цукру, ви можете просто пропустити її, не впливаючи на вашу щоденну калорійність або харчування.